• Wyniki Szkolnego Konkursu Szopek

Antonina         Marciniak       kl. 5e   II miejsce

Anna               Abramowicz   kl. 6a   III miejsce

• Witamy w Nowym Roku

• Informujemy, iż od nowego roku na terenie szkoły funkcjonuje nowoczesny monitoring obejmujący zarówno pomieszczenia wewnątrz budynku (korytarze, szatnie) jak i jego otoczenie (boisko, plac zabaw, bramy i furtki). Ponadto, zamiast tradycyjnego dzwonka, moment rozpoczęcia i zakończenia lekcji/przerwy oznajmiany jest tzw. „dzwonkiem bezstresowym”. W naszej szkole jest to fragment linii melodycznej z filmu o przygodach Koziołka Matołka. W najbliższym czasie na korytarzu II piętra oraz w szkolnej stołówce zainstalowane będą „Elektryczne uszy”, mierzące natężenie hałasu (czerwone ucho włącza się gdy poziom hałasu przekracza normę, żółte uszko sygnalizuje zbliżanie się do granicy normy dźwięku, zielone zaś oznacza poziom bezpieczny).